HAKKIMIZDA
1963 yılında İstanbul'un tarihi semtlerinden Karaköy'de şahıs firması olarak kurulan işletmemiz ,1986 yılında  şirketleşerek  önce SEVAN HIRDAVATÇILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ 2013 , yılı itibariyle de SEVAN HIRDAVATÇILIK TİCARET VE  SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ  adı  altında faaliyetine yine Karaköy'de kendi binasında devam etmektedir.

Faaliyetini teknik hırdavat alanında sürdüren SEVAN HIRDAVATÇILIK , kendi alanında dünyanın en tanınmış, kalitesini uluslararası pazarlarda ıspatlamış markaların, Türkiye temsilciliğini sürdürmektedir.

Müşterilerinin ihtiyacı olan ürünleri, gelişen teknolojinin sağladığı en son yeniliklerle, uluslararası standartlarda belirtilen özelliklere sahip olacak şekilde, ve en uygun koşullarda müşterilerine ulaştırmayı kendine ilke edinen işletmemizin, bu nedenle  Türkiye geneline yayılmış oldukça geniş bir müşteri portföyü bulunmaktadır.

“Satışla başlayan dostluk” sloganıyla hareket eden SEVAN HIRDAVATÇILIK ,sattığı ürünlerin daima arkasında olmuş, satış sonrası hizmetlerini de eksiksiz yerine getirmektedir.Bu amaçla başta havalı aletler olmak üzere, her türlü ürününün tamir ve bakım servis ağını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER SERVİSLER MARKALAR TEKNİK BİLGİLER SİPARİŞ FORMU İLETİŞİM